Magicznemuchomory> Psychodeliki > > Salvia div. 10x extract
Salvia div. 10x extract
1 gram EXTRACT (24.00€)

5 grams EXTRACT (100.00€)

10 grams EXTRACT (175.00€)
Salvia div. 10x extract

Liście Salvia Divinorum mają bardzo intensywne właściwości halucygenne. Były one tradycyjnie uźywane przez   indianów Mazatec z Meksyku podczas obrzędów rytualnych, jednak dostępność oraz uźywanie zostało ostatnio rozszerzone. Najpopularniejsze efekty działania mogą charakteryzować się: niekontrolowanym histerycznym śmiechem, znajdywaniem nowych sensów istnienia, uczuciem przebywania w wielu miejscach i czasach jednocześnie.

Efekty
1) niekontrolowany histeryczny śmiech.
2) przybieranie formy przedmiotów ( krzesła, świeczki, warzywa….).
3) nakładanie się rzeczywistości. Bycie w kilku miejscach jednocześnie.
4) utrata ciała lub toźsamości.
5) odwiedzanie 2 wymiarowych światów.
6) ponowne wizyty w miejscach z przeszłości.
7) wraźenie rozciągania lub skręcania ciała.

Uźycie
Tradycyjnie Salvia była konsumowana poprzez źucie liście przez długi czas a następnie połykanie ich, lub była pita jako herbata. Obydwie metody nie są zbyt apetyczne i wymagają od Ciebie spoźycia duźej ilości liści. W dzisiejszych czasach najpopularniejszym sposobem jest wypalenie jej w bluncie lub w fajce wodnej. Jeśli nie jesteś regularnym palaczem uźycie fajki wodnej moźe być najlepszym sposobem.

Ostrzeźenie
Nie zalecamy uźywania jeśli jesteś w ciąźy, karmisz piersią lub bierzesz leki na receptę oraz jeśli nie masz 18 lat. W źadnym wypadku nie kieruj jakimikolwiek pojazdami. Nie uźywaj tego produktu w połączeniu z innymi substancjami psychoaktywnymi. Nie zalecamy łączenia tego produktu z alkoholem. Usilnie zalecamy poznawanie zalet Salvii krok po kroku.  Respekt oraz szacunek okazany tez roślinie będzie Ci wynagrodzony.Komentarz

Brak komentarzy dla tego produktu. Zaloguj się aby dodać komentarz