Magicznemuchomory> Psychodeliki > > Salvia div. 5x extract
Salvia div. 5x extract
1 gram EXTRACT (16.00€)

5 grams EXTRACT (60.00€)

10 grams EXTRACT (95.00€)
Salvia div. 5x extract

Liście Salvia Divinorum mają bardzo intensywne właściwości halucygenne. Były one tradycyjnie uźywane podczas obrzędów rytualnych, jednak dostępność oraz uźywanie zostało ostatnio rozszerzone. Najpopularniejsze efekty działania mogą charakteryzować się: niekontrolowanym histerycznym śmiechem, znajdywaniem nowych sensów istnienia, uczuciem przebywania w wielu miejscach i czasach jednocześnie.

Efekty
1) niekontrolowany histeryczny śmiech.
2) przybieranie formy przedmiotów ( krzesła, świeczki, warzywa….).
3) nakładanie się rzeczywistości. Bycie w kilku miejscach jednocześnie.
4) utrata ciała lub toźsamości.
5) odwiedzanie 2 wymiarowych światów.
6) ponowne wizyty w miejscach z przeszłości.
7) wraźenie rozciągania lub skręcania ciała.

Uźycie
Tradycyjnie Salvia była konsumowana poprzez źucie liście przez długi czas a następnie połykanie ich, lub była pita jako herbata. Obydwie metody nie są zbyt apetyczne i wymagają od Ciebie spoźycia duźej ilości liści. W dzisiejszych czasach najpopularniejszym sposobem jest wypalenie jej w buncie lub w fajce wodnej. Jeśli nie jesteś regularnym palaczem uźycie fajki wodnej moźe być najlepszym sposobem.

Ostrzeźenie
Nie zalecamy uźywania jeśli jesteś w ciąźy, karmisz piersią lub bierzesz leki na receptę oraz jeśli nie masz 18 lat. W źadnym wypadku nie kieruj jakimikolwiek pojazdami. Nie uźywaj tego produktu w połączeniu z innymi substancjami psychoaktywnymi. Nie zalecamy łączenia tego produktu z alkoholem. Usilnie zalecamy poznawanie zalet Salvii krok po kroku.  Respekt oraz szacunek okazany tez roślinie będzie Ci wynagrodzony.Komentarz

Brak komentarzy dla tego produktu. Zaloguj się aby dodać komentarz