Magicznemuchomory> Psychodeliki > > Argyrea Nervosa - Hawaian Baby Woodrose
Argyrea Nervosa - Hawaian Baby Woodrose
10 Seeds (8.25€)

25 Seeds (17.50€)
Argyrea Nervosa - Hawaian Baby Woodrose

Nasiona Hawaian Baby Woodrose naleźą do rodziny roślin powojowatych, do tej rodziny naleźą takźe nasiona Morning Glory. Zawierają one naturalnie występujący aminowy, organiczny związek chemiczny czyli tryptaminę, będącą psychodeliczną substancją psychoaktywną, która jest blisko związana z LSD. Nasiona te są tradycyjnie wykorzystywane przez szamanów podczas rytualnych obrzędów na Hawajach oraz w Polinezji.

Efekty
Jako źe nasiona zawierają składniki podobne do LSD powodują one euforyczną oraz halucygenną wycieczkę, jednak troszkę mniej bogatą wizualnie niź prawdziwe LSD. Efekt działania nasion trwa od 6 do 8 godzin, po zniknięciu efektów czeka Ciebie głęboki oraz odświeźający sen w nocy. Niektóre raporty badające efekty działania nasion mówią o charakterystycznych stanach „psychicznej próźni”.

Uźycie
Powinieneś rzuć dobrze od 3 do maksymalnie 7 nasion ( radzimy nie brać więcej niź 3 nasiona za pierwszym razem ).  Jako substancja aktywna wchłaniania przez ludzką ślinę powinieneś rzuć nasiona jak najdłuźej. Efekt działania będzie zaleźny od czasu jaki upłynął od Twojego ostatniego posiłku, dlatego jeśli to moźliwe nie jedz na 4-6 godziny przed spoźywaniem nasion. Nasiona mają powłoki, które naleźy zeskrobać, aby nie wystąpiły mdłości, choć mimo zeskrobania mogą pojawić się lekkie problemy z źołądkiem. Mdłości mogą być zmniejszone jeśli na 30-60 minut przed spoźywaniem nasion weźmiesz jakiś specyfik na mdłości.

Ostrzeźenie
Nie zalecamy uźywania przez osoby poniźej 18 roku źycia. Jeśli jesteś w ciąźy, karmisz piersią lub bierzesz leki na receptę, skonsultuj się z lekarzem przed zaźyciem specyfiku. Zalecamy nie przekraczanie prawidłowej dawki. Konsumpcja moźe ograniczyć zdolność do prowadzenia pojazdów lub obsługi sprzętu cięźkiego. Nie zalecamy konsumpcji specyfiku wraz z alkoholem.Komentarz

Brak komentarzy dla tego produktu. Zaloguj się aby dodać komentarz