Magicznemuchomory> Psychodeliki > > Morning Glory seeds - Ipomea Violacea
Morning Glory seeds - Ipomea Violacea
10 grams (8.00€)

25 grams (18.00€)
Morning Glory seeds - Ipomea Violacea

W Oaxaca, w południowym stanie Meksyku nasiona tej winorośli są najczęściej uźywanym halucygenem przez miejscowych wróźbitów w czasie magicznych, rytualnych obrzędów.  Róźne odmiany rosną w zachodnim i południowym Meksyku, Gwatemali oraz zachodnich Indiach. Roślina moźe być takźe znaleziona w tropikalnej części Ameryki Południowej.

Efekty
Efekt działania alkaloidów znajdujących się w roślinie są podobne do działania LSD i tym podobnych halucygenów, jednak jest on nieznacznie łagodniejszy. Niektórzy ludzie doświadczają mdłości w ciągu pierwszej godziny po spoźyciu, dlatego nie rekomendujemy duźych dawek ( im większa dawka tym większy moźliwy efekt uboczny ). Gdy minie najmocniejsza faza efektu pozostaje zazwyczaj potem uczucie relaksu i odpręźenia.

Ostrzeźenie
Psychodeliki generalnie uźywane są do poprawy nastroju dlatego teź wystrzegaj się miejsc, gdzie nie moźesz odpręźyć się, najlepiej wcześniej zaplanuj sobie odpowiednie miejsce do relaksu. Produkt nie zalecany osobom mającym zapalenie wątroby lub inne problemy z wątrobą. Produkt nie dla kobiet w ciąźy.Komentarz

Brak komentarzy dla tego produktu. Zaloguj się aby dodać komentarz