Rodzaje płatności

Oferujemy Państwu różne rodzaje płatności. Prosimy wybrać tą opcję, która jest dla Państwa najwygodniejsza. 

- Akceptujemy zarówno płatności w euro jak i PLN.

- Minimalna wartość zamówienia to 25 euro (ok. 98 zł).

Karta kredytowa

Akceptujemy karty kredytowe VISA.
Uwaga: nie akceptujemy kart debetowych.

Wybierając tą opcję płatności dokonacie Państwo płatności online poprzez zabezpieczony link SSL.

Zamówienie zostanie zrealizowane tego samego lub następnego dnia. *

płatność kartą kredytową - dodatkowa opłata 5 €


Wpłata na konto

Płatności można dokonać również w formie przelewu bezpośrednio na jedno z naszych kont (szybkim przelewm online, tradycyjnym przelewem bankowym lub na poczcie).

Uwaga: Prosimy nie zapomnieć wpisać numeru zamówienia w opisie przelewu!

*IMPORTANT*

Only write in the PAYMENT DETAILS your ORDER NUMBER/ID

Nasze dane bankowe zostanie wysłane po zamówieniu .

Zamówienie zostanie zrealizowane dopiero gdy przelew wpłynie na nasz rachunek. Czas dotarcia przelewu uzależniony jest od banku (najczęsciej trwa to od 2 do 6 dni roboczych). *

Gotówka

Ostatnią akceptowaną przez nas formą płatności za zamówienie jest gotówka (można wysłać nam pieniądze w kopercie). Dokonując zapłaty w tej formie należy zaokrąglić wartość zamówienia tak, aby kwota była możliwa do przesłania w banknotach (ze wzgledów bezpieczeństwa prosimy o nie wysyłanie monet!), np.: 41,50 euro -> 40, 43 euro -> 45 itd. Do koperty należy dołączyć wydruk zamówienia lub notatkę zawierającą imię i nazwisko kupującego, adres do wysyłki oraz numer zamówienia.

Prosimy upewnić się że przesyłka jest dobrze zabezpieczona i wysłana listem poleconym lub wartościowym (gdyż w razie zaginięcia listu będzie możliwe odzyskanie pieniędzy od poczty).

Akceptowane waluty: euro, dolary, funty (kursy walut oraz przelicznik można sprawdzić na stronie http://www.xe.com/ucc/)

Zamówienie zostanie zrealizowane niezwłocznie po otrzymaniu przez nas listu poleconego z pieniędzmi. *

* Wszystkie produkty są w stałej sprzedaży i posiadamy je na magazynie. W sporadycznych przypadkach może zdarzyć się, iż w czasie pomiędzy złożeniem zamówienia a otrzymaniem przez nas płatności, produkt  może zostać wyprzedany i konieczne będzie oczekiwanie na jego uzupełnienie w naszych zasobach. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Państwem informując o przewidzianym czasie w którym zamówienie będzie mogło zostać zrealizowane. Jeśli zamówili Państwo różne produkty, te z nich które będą dostępne mogą (na życzenie) zostać dostarczone, a pozostałe doślemy niezwłocznie po otrzymaniu nowej dostawy (możemy też w zamian wysłać podobny produkt lub inny o takiej samej wartości - oczywiście po wcześniejszym ustaleniu tej zmiany z zamawiającym).

 

Opcje dostawy

Wszystkie zamówienia pakowane są bardzo dyskretnie (nie umieszczamy loga ani adresu naszej firmy na opakowaniu), a towar wysyłamy listem lub paczką (w zależności od wielkości zamówienia).

 Koszty dostawy
  Polska
Europa
Poza Europą
List / Paczka Priorytetowa*
6€ (ok. 24 zł)
6€ (ok. 24 zł)
10€ (ok. 40 zł)

Czas dostawy
List / Paczka Priorytetowa

Polska 4-10 dni roboczych**
Europa 4-10 dni roboczych
Poza Europą 6-14 dni roboczych


 

* Zamówienie jest wysyłane bez potwierdzenia odbioru (nie wymaga podpisu) i nie jest ubezpieczone.

weekendów oraz innych dni ustawowo wolnych od pracy (w tym świąt holenderskich).

Dla przykładu: składając zamówienie w czwartek i biorąc pod uwagę że czas dostarczenia przesyłki wynosi od 4 do 8 dni roboczych, należy oczekiwać dostarczenia zamówienia najwcześniej w kolejny czwartek. Jeżeli zależy Państwu na czasie prosimy o odpowiednio wcześniejsze złożenie zamówienia.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania można skontaktować się z nami klikając tutaj